Forum breadcrumbs - You are here:ForumSplošno: NovicePodčastnik
Za ustvarjanje prispevkov ali tem je potrebna ali Registracija.

Podčastnik

Zdrvao,

Zanima me ali je starostna omejitev za podčastnika ali častnika v SV?

Lp